• با ورود به انجمن میتوانید به بخش عظیم و کامل تری از مطالب و قابلیت های سایت دست پیدا کنید
  • برای دیدن انواع آموزش های ویدیویی میتوانید از قسمت رسانه سایت استفاده کنید
  • برای دانلود انواع برنامه ها میتوانید از بخش منابع سایت استفاده کنید
  • به منظور پیدا کردن مطلب مورد نظر خود میتوانید از جستجو سایت و جستجو گوگل موجود در سایت استفاده کنید

نسخه موبایل Apex Legends برای اندروید و iOS منتشر شد

apex-legends-mobile-now-available.jpg

طرفداران Apex Legends مدتی است که منتظر نسخه موبایل این بازی پرطرفدار هستند. Respawn Entertainment نسخه موبایل این عنوان را در حالت آزمایشی ارائه کرده و حتی آن را در چندین منطقه محدود منتشر کرده بود. بااین‌حال، انتشار نسخه نهایی پس از گذشت سه سال به‌دلایل نامعلومی به‌تعویق افتاد. سرانجام اما، برای کسانی که مشتاق این بازی بوده‌اند، خبر خوب این است که امروز نسخه نهایی Apex Legends Mobile برای هر دو سیستم‌عامل iOS و Android در دسترس قرار گرفته است که البته باز هم به چندین کشور محدود شده اما انتظار می‌رود به‌زودی برای تمامی مناطق ارائه شود.نسخه موبایل Apex Legends​

Respawn Entertainment از سال گذشته بازی را بر روی پلتفرم‌های موبایل آزمایش کرده و نسخه‌ای از آن در چند کشور به‌صورت بتا منتشر شده بود. بااین‌حال، این بار، نسخه نهایی این بازی در چندین کشور ارائه شده است.

کشورهایی که می‌توانید Apex Legends Mobile را در آن‌ها بازی کنید به شرح زیر می‌باشند:

آرژانتین

پرو

مکزیک

اندونزی

کلمبیا

سنگاپور

مالزی

فیلیپین

استرالیا

نیوزلند

همان‌طور که انتظار می‌رفت، نسخه موبایل Apex Legends هم‌اکنون برای سیستم‌عامل‌های iOS و Android در دسترس است. بازی در زمان نگارش این خبر تنها با یک نقشه منتشر شده و بازیکنان این شانس را دارند که World’s Edge را تجربه کنند که در نسخه‌های بتا نیز به‌طورگسترده دیده شده بود. شما همچنین می‌توانید حالت‌های دیگری مانند Team Death Match ،Mini Battle Royale ،Arena 3v3 و غیره را نیز بازی کنید.

همچنین لیست تمامی کاراکترهایی که درحال‌حاضر می‌توانید در Apex Legends Mobile به بازی با آن‌ها بپردازید، عبارتند از:

Bloodhound

Gibraltar

Lifeline

Wraith

Bangalore

Octane

Mirage

Pathfinder

Caustic (از لول 25 بتل‌پس در دسترس قرار می‌گیرد)

ما هنوز مطمئن نیستیم که انتشار نسخه نهایی Apex Legends Mobile به‌صورت گسترده در تمامی نقاط جهان چه زمانی انجام می‌شود، اما مطمئناً دیدن این‌که این بازی برای iOS و اندروید منتشر شده، بسیار خوب است. این مطمئناً برای گیمرهایی که مدتی‌ست منتظر ورود این بازی به پلتفرم‌های موبایل هستند، خبر خوشحال‌کننده‌ای خواهد بود.

نظر شما درباره انتشار نسخه نهایی بازی موبایل Apex Legends چیست؟
 
بالا