• با ورود به انجمن میتوانید به بخش عظیم و کامل تری از مطالب و قابلیت های سایت دست پیدا کنید
  • برای دیدن انواع آموزش های ویدیویی میتوانید از قسمت رسانه سایت استفاده کنید
  • برای دانلود انواع برنامه ها میتوانید از بخش منابع سایت استفاده کنید
  • به منظور پیدا کردن مطلب مورد نظر خود میتوانید از جستجو سایت و جستجو گوگل موجود در سایت استفاده کنید

ij.poker

کاربر عضو
ارسالات
2
پسندها
1
با سلام. امروز بهتون میخوام اموزش بدم چطوری روی سیستم خام یا به اصطلاح سیستمی با سی پی یو نسل 11 به بالا (intel)
چیز هایی که احتیاج دارید: 1:فلش برای نصب ویندوز (ترجیحا 16 گیگ به بالا) 2:فلش برای نصب درایو ویندوز (موقع نصب ویندوز لازم میشه)
خب دوستان شما وقتی لب تاپ یا سیستم تازه میخرید باید ویندوز روش نصب کنید ولی این سری cpu های نسل 11 به بالا فرق دارن نصبشون خب شما وقتی سیستم رو روشن میکنی به یه پیغامی بر میخورید که نوشه no bootable device found شما توی این لحظه باید فلشتون که ویندوز روش نصبه وصل کنید به سیستم (ترجیحا uefi باشه) بعد شما باید سیستم رو خاموش و روشن کنید و میبینید که رفت تو قسمت نصب ویندوز شما وقتی میخوای ویندوز رو نصب کنی به مشکلی بر میخورید میبینید که هارد شما رو نمیخونه اصلا نگران نباشید شما وارد لینک شید و فایل رو روی فلش استخراج کنید وقتی استخراج کردید به لب تاپ وصل کنید و گذینه Browse رو بزنید و فلشی که فایل رو استخراج کرده بودید رو انتخاب کنید و Next رو بزنید و میبینید که هارد رو میخونه ولی اینجا یه مشکلی هست شما نیاز دارید که هارد رو پارتیشن بندی کنید خب من برای هارد خودم که ssd 256 گیگ هست به 2 قسمت پارتیشن بندی کردم 100 گیگ برای درایو C و 150 گیگ برای درایو D ولی شما میتونید جوری پارتیشن بندی کنید که 3 تا درایو داشته باشید مثلا C D E
امیدوارم از این اموزش استفاده کرده باشید تا اموزش بعدی بدرود;)

بالا