• با ورود به انجمن میتوانید به بخش عظیم و کامل تری از مطالب و قابلیت های سایت دست پیدا کنید
  • برای دیدن انواع آموزش های ویدیویی میتوانید از قسمت رسانه سایت استفاده کنید
  • برای دانلود انواع برنامه ها میتوانید از بخش منابع سایت استفاده کنید
  • به منظور پیدا کردن مطلب مورد نظر خود میتوانید از جستجو سایت و جستجو گوگل موجود در سایت استفاده کنید

اضافه شدن محتویات بیشتر به بازی Sifu در آینده

sifu-wallpaper.jpg
استودیوی Sloclap به‌تازگی از برنامه خود برای پشتیبانی از بازی Sifu پس از عرضه پرده برداشته‌اند.
سازندگان بازی Sifu اعلام کردند در آینده محتویات جدیدی به این بازی افزوده خواهد شد. باتوجه‌به‌گفته‌ی سازندگان به‌نظر می‌رسد حالت چندنفره و آنلاین به این بازی اضافه نخواهد شد. برخی از طرفداران آثار استودیوی Sloclap انتظار داشتند که سازندگان Sifu به احتمال اضافه شدن بخش چندنفره به این بازی اشاره کنند؛ چرا که Absolver، بازی قبلی این استودیو امکان مبارزه‌ی بازیکنان با یکدیگر را در بخش چندنفره فراهم کرده بود.
بازی Sifu در حال حاضر روی پی سی، پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 عرضه شده است. تاکنون برخی از منتقدان به سختی بیش از حد مبارزات Sifu اشاره کرده‌اند و احتمالا برخی بازیکنان نیز از درجه‌ی سختی بالای گیم‌پلی ناراضی باشند. حال استودیوی Sloclap به برنامه‌های خود برای پشتیبانی پس از عرضه‌ی Sifu اشاره کرده است اما در آن‌ها برنامه‌ای برای انتشار به‌روزرسان جهت امکان تغییر درجه‌ی سختی گیم‌پلی به چشم نمی‌خورد.
در همین راستا فلیکس گارچینسکی، مدیر بخش بازاریابی استودیوی Sloclap، در مصاحبه‌ی اخیر خود به ارائه‌ی محتویات تک نفره‌ی بیشتر برای بازی Sifu در آینده اشاره داشت و روی تک نفره باقی ماندن این بازی تاکید کرد. گارچینسکی افزود: «ما یک استودیوی مستقل با امکانات محدود هستیم و می‌خواستیم تیم روی ساخت یک تجربه‌ی تک نفره‌ی همه‌جانبه و متمایز تمرکز داشته باشد. همچنین ما روی ارائه‌ی محتویات بیشتر پس از عرضه‌ی بازی برنامه‌ریزی کرده‌ایم.»
متاسفانه این بیانیه در مورد محتویات الحاقی بازی Sifu اطلاعات زیادی را در اختیار طرفداران قرار نمی‌دهد. بااین‌حال می‌توان انتظار اضافه شدن مراحل و باس‌فایت‌های جدید جهت به چالش کشیدن مهارت‌های مبارزه‌ی بازیکنان را داشت. همچنین باتوجه‌به ماهیت بازی، احتمال اضافه شدن حالت‌های جدید به جز بخش داستانی وجود دارد. باتوجه‌به اشاره‌ی گارچینسکی به منابع محدود استودیوی Sloclap، به‌نظر می‌رسد محتوای الحاقی Sifu به این زودی‌ها عرضه نخواهند شد.
عدم انتشار بخش چندنفره برای بازی Sifu جای تعجبی ندارد؛ چرا که استودیوی سازنده در سال گذشته اعلام کرد این اثر یک بازی کاملا تک‌نفره و داستانی خواهد بود. نظر شما در مورد بازی Sifu چیست؟ آیا از تجربه‌ی این اثر راضی بوده‌اید؟
 
بالا