• با ورود به انجمن میتوانید به بخش عظیم و کامل تری از مطالب و قابلیت های سایت دست پیدا کنید
  • برای دیدن انواع آموزش های ویدیویی میتوانید از قسمت رسانه سایت استفاده کنید
  • برای دانلود انواع برنامه ها میتوانید از بخش منابع سایت استفاده کنید
  • به منظور پیدا کردن مطلب مورد نظر خود میتوانید از جستجو سایت و جستجو گوگل موجود در سایت استفاده کنید

بازی FIFA 23 قابلیت کراس پلی خواهد داشت

به گفته‌ی تام هندرسون (Tom Henderson)، بازی FIFA 23 تغییرات زیادی خواهد داشت که یکی از آن‌ها، اضافه شدن قابلیت کراس پلی برای اولین بار به این سری خواهد بود.


تام هندرسون اخیراً نوشته‌ای در سایت منتشر کرده و در آن به برخی قابلیت‌های نسخه‌ی بعدی FIFA اشاره کرده است. شاید مهم‌ترین مورد آن، اضافه شدن قابلیت کراس پلی به این سری باشد که تا به حال سابقه نداشته است و به بازی‌بازان اجازه‌ می‌دهد تا از پلتفرم‌های مختلفی چون پلی استیشن، ایکس باکس و رایانه‌های شخصی با یکدیگر به رقابت بپردازند. این قابلیت، تمام حالت‌های بازی را در بر خواهد گرفت.

پیشرفت‌هایی نیز در فناوری هایپر موشن (Hypermotion Technology) که برای اولین بار در FIFA 22 از آن رونمایی شد، صورت گرفته است. ظاهراً این پیشرفت‌ها باعث شده‌اند که تیم سازنده بتواند با استفاده از دوربین‌های استادیوم، از فوتبالیست‌ها در زمان بازی‌های واقعی، انیمیشن‌ها را ضبط کند و دیگر نیازی به لباس‌های Xsens نداشته باشد.

ظاهراً، طی جلسه‌ای میان اعضای تیم، بیان شد که این تغییر باعث شده است داده‌ی جمع‌آوری شده در یک فصل اخیر لیگ فوتبال، ۱۰۰ برابر بیشتر از کل داده‌ی جمع‌آوری شده در تاریخ ۲۹ ساله‌ی این سری باشد. اضافه شدن جام جهانی مردان و زنان نیز از دیگر تغییرات نسخه‌ی بعدی فیفا خواهد بود.

در پایان نیز ذکر شده است که اگرچه این تغییرات برای سری FIFA اهمیت بالایی دارند، اما سوال مهم‌تر این است که آیا EA در نهایت نام این سری بازی را تغییر خواهد داد یا خیر.
 
بالا